Lilavo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lilavo

Lilavo
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 сезонът на раците

Go down 
АвторСъобщение
Albena
Admin
Albena


Брой мнения : 761
Join date : 07.08.2009

сезонът на раците Empty
ПисанеЗаглавие: сезонът на раците   сезонът на раците EmptyПон 21 Юни 2010 - 17:33

зодия рак сезонът на раците 17531ba2ea22a7fa750023fac3d48f83



ДЕВИЗ: АЗ ЧУВСТВАМ любовта ти , топлината , обичта ти . . . . , - А ! ? усещам , че криеш нещо от мен , но все пак - Светло чувство в мен напира - Пие ми се Бира . . .

Общи приказки: Рака е много силен, издържлив и добронамерен знак. Притежава изключително фин усет и поразяваща интуиция. Само да погледне някого и да му чуе глупостите веднага разбира що за човек е и на какъв се прави, дори какви са целите му. Когато ти говори някой Рак и ти дава съвети най добре го послушай. И те не могат да си го обяснят, но каквото кажат, особено ако е лошо, то вероятността да се случи е твърде близко до стоте процента. Много грижовен и топъл. Обича семейството, старите вещи, сигурността, традициите, музиката и да знае къде си и как си. Обикновено не са агресивни, но когато им се наложи - може да разчиташ на истинска вендета. Мафията много добре олицетворява този знак. Рака не допуска някой да му се вре в живота и може да пази тайни повече от всеки друг с изключение на Скорпиона.....



Добри черти: Има повече добри отколкото лоши черти. Никой не е толкова грижовен родител и домакин, колкото може да бъде един Рак. Би умрял за теб ако те обича достатъчно. Романтичен, любвеобвилен и добър. Знае как да използува богатия си запас от силни думи и фрази. Не е проблем за него да ти опише с думи емоционалното си състояние и отношението му към теб. Не е равнодушен. Патриот. Когато зазвучи националния химн, особено след награждаване на някой спортист, направо се просълзява и настръхва. Уважава традициите и ги поддържа живи дори в нашия идиотски век. Помни като слон и складира всички снимки и предмети със сантиментална стойност. Чист и подреден дом. Умее да борави с кинти и е страхотен бизнесмен. Готов да помогне и да те направи щастлив......



Лоши черти: Ми намират се. Раците са адски ревниви. Скъперници. Домоседи. Ако те изпуснат от иначе железния им контрол, направо се побъркват. Имат лабилна психика и дори са склонни към самоубийство. Лошото е че преди това ще ти резне зелката на теб - пък после каквото дойде. Искат пълен отчет на всяка твоя стъпка и подробно обяснение, кога, колко, защо и с кого. Ако забравиш да оставиш бележка, че си отскочил да спирката за вестници - като се върнеш може да бъдеш посрещнат с точилка в главата или десен прав. Ако те потърсят по телефона - докато говориш - той най откровено и нахално ще следи всяка твоя дума и подозирайки те в изневяра, внимателно наблюдава дали си развълнуван например, какви мимики правиш и дали не се опитваш да изпратиш зашифровано послание от рода на - ВрагЪ си е тука - нема да мога да дойда, обичам те, ще те скъсам от секс....

http://testovebg.com/fun-rak.php
Върнете се в началото Go down
https://lilavo.bulgarianforum.net
 
сезонът на раците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Lilavo :: Други-
Идете на: